telefon 508 307 838  mail kasia@malarts.pl

Hanulin - malowane elewacje przedszkola

Tym razem dekoracje powstały nie wennątrz a na zawnątrz budynku powstającej nowej części przedszkola oraz żłobka. Proste rysunki, a mimo to wymagające dużej precyzji ze względu na fakturę podłoża. Ciekawym elementem malowideł elewacyjnych jest zaaranżowanie widocznych rynien przez projektanta w ten sposób, by tworzyły z malowidłem wspólną całóść - tak też, w jednym miejscu rynna tworzy element drabiny, w innym jest podstawą słupu energetycznego. Praca wykonana według projektu przekazanego przez zleceniodawcę.

* W niedalekiej okolicy gminy Kępno malowaliśmy również dekoracje w przedszkolu "Barankowo", zobacz realizację, link: Kępno - malowanie dekoracji w przedszkolu "Barankowo"

Powierzchnia malowidła - około 30 m kw.
Wykonanie: farby elewacyjne
Czas realizacji: 4 dni
Całkowity koszt - 3.000zł
Miasto: Hanulin koło Kępna
Województwo: Wielkopolskie

O firmie

Profesjonalne studio portretowe oraz artystycznego malowania ścian Malarts. Szukasz pomysłu na prezent dla swojego dziecka? Dekoracje ścienne to nie tylko naklejki ścienne i fototapety. Ogranicza nas tylko twoja własna wyobraźnia. Malować można wszystko, portrety, samochody, motywy z bajki, motywy roślinne, samoloty czy ulubionego muzyka rockowego. Zapraszamy.

Aktualności

Kontakt

Szybki kontakt

Email 
Imię 
Miasto 
Data 
Telefon 
Wiadomość 
Zgoda   na przetwarzanie danych osobowych.  
Przepisz wdyjmxq kod zabezpieczający!