telefon 508 307 838  mail kasia@malarts.pl

Gliwice - Podwodny świat

Na ścianach pokoju dziecięcego wymalowane zostały motywy, jakie można spotkać nurkując w oceanie. Na ścianach kolankowych pokoju jedna część przedstawia głębię oceanu z koralowcami, roślinkami jak i morskimi zwierzętami takimi jak delfiny, żółw, rak, krab, ośmiornica, konik morski, różnego rodzaju rybki i inne. Z kolei na przeciwległej ścianie stworzony został motyw rozciągającej się plaży z muszelkami i mewami, na niebie ponad plażą dodatkowo wykonane gwiazdki farbą fluorescencyjną, dalącą efekt świecenia w ciemności. Na słupku znajdującym się pośrodku pokoju dekoracja w postaci kamieni oraz tęczy po bokach trzonu, która dodatkowo pokryta została lakierem z mieniącym się brokatem. Na ścianie wejściowej wymalowana została Myszka Mini - ulubiona postać bajkowa właścicielki pokoju. Całość zabezpieczona bezbarwnym akrylowym lakierem.

Powierzchnia malowidła – około 15 m2
Wykonanie: półmatowe farby firmy Flugger, farby artystyczne w tubach, werniks z brokatem, farba fluorescencyjna, zabezpieczający lakier akrylowy
Czas realizacji: 6 dni

O firmie

Profesjonalne studio portretowe oraz artystycznego malowania ścian Malarts. Szukasz pomysłu na prezent dla swojego dziecka? Dekoracje ścienne to nie tylko naklejki ścienne i fototapety. Ogranicza nas tylko twoja własna wyobraźnia. Malować można wszystko, portrety, samochody, motywy z bajki, motywy roślinne, samoloty czy ulubionego muzyka rockowego. Zapraszamy.

Aktualności

Kontakt

Szybki kontakt

Email 
Imię 
Miasto 
Data 
Telefon 
Wiadomość 
Zgoda   na przetwarzanie danych osobowych.  
Przepisz licqclq kod zabezpieczający!