telefon 508 307 838  mail kasia@malarts.pl

Rybnik - malowidła w hotelu "Politański"

Jedna z większych wykonanych przeze mnie prac, bardzo twórcza i wymagająca, wykonana według własnego projektu przy konsultacji ze zleceniodawcą. Wykonane malowidła zdobią ściany przy wejściach do hotelu jak i restauracji hotelowych. Mimo sporych rozmiarów malowań udało się uzyskać ciekawy efekt, przestrzenność wtapiającą się jednocześnie w otoczenie. Ciekawym elementem jest np. wymalowanie cegieł sprawiających wrażenie wyłaniającego się zza nich widoku, jak i wymalowanie tła wokół zastanych kinkietów ściennych z oświetleniem.
Malowidło wyróżnia się na tle pozostałych do tej pory malowanych prac  nie tylko samym miejscem wykonania, tematyką ale szczególnie swoją wielkością.
Malowanie poszczególnych elementów wymagało użycia rusztowania, co jest zawsze pewnym utrudnieniem w wykonaniu. Ogrom wysiłku został wynagrodzony - efekt końcowy bardzo spodobał śię właścicielom, a to bardzo cieszy, również ja jestem z pracy bardzo zadowolona.

Powierzchnia malowidła – około 50 m kw.
Wykonanie: farby akrylowe, spray, lakier zabezpieczający
Czas realizacji: 2 tygodnie
Miasto: Rybnik
Województwo: Śląskie

O firmie

Profesjonalne studio portretowe oraz artystycznego malowania ścian Malarts. Szukasz pomysłu na prezent dla swojego dziecka? Dekoracje ścienne to nie tylko naklejki ścienne i fototapety. Ogranicza nas tylko twoja własna wyobraźnia. Malować można wszystko, portrety, samochody, motywy z bajki, motywy roślinne, samoloty czy ulubionego muzyka rockowego. Zapraszamy.

Aktualności

Kontakt

Szybki kontakt

Email 
Imię 
Miasto 
Data 
Telefon 
Wiadomość 
Zgoda   na przetwarzanie danych osobowych.  
Przepisz ebjrbyn kod zabezpieczający!